Úterý smažených nočků

21. november 2012 at 18:15 | Lo.
Rozhodla jsem se kopírovat názvy epizod z teorie a vydávat je za svoje... až na to, že úterý už bylo.

Mám divný období, mrznou mi prsty na rukách a na nohách, mám troje ponožky (z toho jedny jsou tlustý) piju teplej čaj a trčím na tátově počítači. Měla bych něco dělat, možná se učit, ale nechce se mi. S dvoukorunovým dluhem jsem vyšla s knihovny, s Pánem Prstenů v tašce, máme číst Dekameron, ale kdo by si to půjčoval, když je tolik skvělých knížek. Už jen ten název "Dekameron", deka...je mi zima. Brr.

U parku mě zastavila nějaká ženská, v podstatě se na mě vrhla "Nevíte, kde je klub Pokoj?" Málem se umřela strachy, už jsem se koukala po nějakých místech, kam bych mohla utýct, kdyby mě chtěla přepadnout. Stejnak nevim, kde ten klub je.

Vůbec nevim, proč mám fejs, s nikým si tam nepíšu, akorát se užírám, že mi nikdo nenapíše a fotky, kde jsou mé spolužačky bez mejkapu mě děsí. Číňanský očička, bledý xischty, jako já po ránu. Píšu si sama se sebou, nebo čekám až někdo odepíše.

Krize identity, mám si vzít podpatky, i když vím, že po pár krocích se buď zhroutim na zablácenym listí, nebo tenisky, i když vím, že budu vypadat jako kluk? Áááh! Nevím kdo jsem, jsem snad Cimrmanova slepice? Newtonova babička? Krokodýl zkřížený s ješterkou? Hm, to by nebylo zas tak špatný.

Už nějaký čas se bavím tím, že když v noci nemůžu usnout, počítám projíždějící auta. Včera jich projelo asi patnáct, pak sem zalehla. Jo a lampy se u nás před barákem rosvícej přesně v půl čtvrtý, v parku o osm minut dřív. Barvy v mých sešitech jsou převážně tmavý, oblečení převážně černý, vlasy převážně divný, oči slepý...

Útočící příroda pokračuje, dneska mi list schálně podrazil nohu, že jsem sebou flákla (jo, nefalšovaně flákla o zem), větvička se snažila vypíchnout oko, zachvilku se snad jablka sami otrávěj. A pak usnu navěky věků, protože mě žádnej princ nepolíbí, jo, mám opar, asi proto. Jinak jsem k sežrání...

点 - Čtyřnohej kúň, a teď si ten znak přeložte, čínsky (zjednodušeně), to co vyjde dejte přeložit z česky do dánsky a odmažte počáteční písmeno mého křestního jména, toto slovo vložte z dánsky do česky. Chacha.


 


Comments

1 foryougirls foryougirls | Web | 23. november 2012 at 11:16 | React

Pěkná písnička!:)

2 L.A.W. L.A.W. | Web | 21. december 2012 at 16:43 | React

Tobě je zima pořád lásko, to není obdobím.
Ps. ta písnička je vážně hezká.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama