Polohy mrtvé šlapky

17. november 2012 at 20:25 | Lo.
Jsem blázen do stříhání nehtů, jsem blázen do svých nehtů.

Začínám se děsit sama sebe, dusím se pod peřinou když si čtu, o fyzice se mi na židli podivně kroutí nohy a usínám o angličtině opřená parapet. Nestále si představuju jak lidi zabíjím pohledem, ne všechny, to ne, ale představuju si jak se na spolužačku zřítí lustr, nebo jak naší maličkou učitelku matiky zavalí dataprojektor a zbydou z ní jen podpatky. Jo, nesnáším podpatky, jako bych sahala až k nebi.

Ve středu jsem zděšeně přiběhla na klavír, jens pětiminutovým, to musím dodat. Pohledem jsem sjížděla hodiny a čekala na učitelku. Z ostatních tříd se na mě valila směs hudby, bylo to děsivý, kdyby naproti mě neseděl ten roztomilý chlapeček s kytarou větší než byl on, věřila bych, že jsem v nějakym hororu. Ta jeho nevinná tvářička plná sladkých pohledů mi po chvíli začala lízt na nervy a tak jsem se snažila poslouchat klavír jen z jedné třídy. Ne, to fakt nešlo. Musela jsem si nandat sluchátka, abych přehlušila všechen ten chaos kolem mě, ale byly beznadějně zamotaný. Po těch deseti minutách, co jsem tam dřepěla na nechutně tvrdý židli a přemýšlela o jednom klukovi, mě tak trochu rozbolela hlava. Pohled na mě musel vyvolávat vnitřní smích, přebíhala jsem po chodbě očima, hasičák, kytka, obraz s Janáčkem, kterej je tak hnusnej. Snažila jsem se zhypnotizovat kytku, představovala jsem si, jak asi bolí, když kytka někomu ukousne hlavu. Zhypnotizovat se mi jí nepovedlo. Nevím, co jsem udělala, jestli jsem si zpívala, nebo si pletla copánek, ale ten chlapeček s tou kytarou se najednou zvedl a odešel. Chudák, s šílencem v místnosti vydržel docela dlouho. Učitelka byla někde v tahu, tak jsem si začala listovat sešitem, objevila jsem poznámku "Další hodina bude v horní budově, učebna číslo 34", no shit. Byla jsem ve špatnej čas v blbý budově, i přes zdřevěnělí nohy jsem vyrazila směr horní budova. "Horní", to je jako nahoře... takže nechutně prudkej kopec.

Ještě ke všemu jsem musela mámě nějak pomalu vysvětlit, že musí na třídní schůzky, kde učitel půl hodiny tlachá o nepodstatnejch věcech, pak půl hodiny o ještě nepodstatnějších věcech, rozdá známky, pomluví nás a pak se jde domu. A ještě ke všemu to v naší třídě páchlo lihem. Načichli mi vlasy a teď mi lihem páchne i polštář. A všichni se diví, že se furt směju, o chemii fetuju enzín a líh, o výtvarce si vodovkama barvim vlasy a čuchám k suchejm temperám a tuš, o semináři si pak do vlasů vplétám popel a hraju si s ohněm (hm, je ze mě básník...) a o matice koušu tužku, pak nemám bejt zfetovaná.

Jsem skvělej opravář, zničila jsem si počítač, takže teď lezu k tátovi. Podařilo se mi někam ztratit jeho fotky, který měl údajně ve fotkách, "jenže tati, já prostě anglicky neumim"!

Včera jsme přepadly kino, propašovaly jsme tam čipsy. Potom jsme někomu, kdo nepřišel ukradli místa. Nechala jsem se překecat a šly jsme na stmívání. A když Jasperov utrhli hlavu, hrozně jsme ječely, a po několika trapných okamžicích, kdy jsem skoro vyletěla ze sedačky jsme komentovaly jejich svalnatá těla, hm. A hrála tam písnička Green day, cože?


Těším se na školní Vánoce, vrátí se mi kamarádka, která měla zánět mozkových blan, jupí...

Seru na rubriky, nevím kam co řadit a to mě deptá. Shit, nikdy nebudu mít víc jak pět článků za měsíc, místo vymýšlení nadpisu, bych možná mohla ještě něco napsat, ale v jakých polohách asi leýí mrtvá šlapka? A jak hodně bolí, když vám přerostlá kytka ukousne hlavu?
 


Comments

1 Es. Es. | Web | 17. november 2012 at 20:38 | React

Drahá, na mě kytka zaútočila. Šla jsem si pro kus žvance do ledničky a... NAJEDNOU NA MĚ ÚTOČÍ KYTKA!

Ach, vás ve škole normálně podporujou k drogový závislosti. Ne, že by to u nás bylo lepší. Nám tam koluje už rovnou mariánka, s nějakým lihem se my nepatláme :D

2 Bee Shifer Bee Shifer | Web | 18. november 2012 at 10:12 | React

Taky mě pořád všichni přemlouvají, abych šla na Stmívání. Možná půjdu, až se kouknu na ostatní díly, které jsem ještě neviděla:D.

Já nesnáším, když mají učitelky podpatky. Naše učitelky si je totiž vždycky vezmou naschvál v den testu a potom, když se potřebuju soustředit chodí po třídě a klapou:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama