V duchu černovláska.

1. october 2012 at 20:51 | L.
Málem mi do okna naboural holub, můj výraz asi nebyl zrovna nejlepší, s kapesníkem u nosu, kruhy pod očima, rozcuchaný vlasy... ani se nedivím, že nakonec změnil směr.

V noci mě vzbudil příšernej pocit, jakoby mě někdo dusil polštářem, prudce jsem se zvedla a pak jsem si šla jenom pro kapky do nosu, pro kapesníky a pro mobil, abych mohla vyfotit toho, kdo mě dusí a policajtům to usnadnilo práci. Zbytek noci jsem se koukala na Pána Prstenů a obdivovala Frodovi jasně modré oči, přemýšlela jsem jestli to jsou čočky, nebo jestli ty oči jsou opravdu jeho, celou noc jsem se těšila až se na počítači podívám, jak to je. A sakra, ty oči jsou "jeho"!

A pak mi jednoho dne došlo, že by bylo lepší, bavit se s klukama, maximálně by mě mohli zmlátit, ale myslím, že by mě nepomlouvali a neříkali by o mě hnusný věci, nepřetvařovali by se a jen by mě vyhodili z party. Jo, chtěla jsem být v nějaký partě, jezdit na kole a nemuset dbát na to, jak vypadám, jestli nemám rozmazaný oči. Jenže u nás žádní normální kluci nejsou, buď bydlí daleko, nebo si s nima prostě nemůžu popovídat, jelikož by to všichni vzali jakože je "balim". Ve třídě to většinou vypadá jako po výbuchu, když chci utýct ven, postávají tam naše třídní hvězdy a "perou" se s klukama z devítek. Jestli se takhle snažej zaujmout kluky, tak nevim, asi jsem staromódní. Copak se neseznámí tím, že ji požádá o tanec a pak spolu utečou do parku? Starý filmy mi moc nepomáhaj.

Chtěla bych žít v době, kdy žili moji rodiče, sami si trhali džíny, chodili v partách a pařili dlouho do noci na diskotékách. Nosily se krátký trička, rudý rty byly samozřejmostí. A když dostali zaracha, zkrátka utekli oknem. Musela to být skvělá doba.

Jednou ve třetí třídě jsme spali v knihovně, neuměla jsem si sbalit ani spacák!

Já nemůžu utýct oknem, hold pět pater je pět pater.

A když nemůžu být v nějaký partě, stavět bunkry na stromech a zvnoit na zvonky a poté utíkat, prostě se budu dál oblíkat do černýho, budu si dělat linky a řasenku nechám vyschnout nebo si s ní počmářu deník, budu si vduchu opakovat "jsem neviditelná, nikdo mě nevidí", budu chodit po školních chodbách jako přízrak dál, a dál, na každý školní fotce se budu tvářit jako idiot a budu se snažit stát co nejdál od třídního. A budu se smát a smát, aby nikdo nepoznal, na co myslím, zvenku holčička, co se snaží každého rozesmát, vevnitř osoba co neustále řve "Reduktóó!" a myslí si že to vyjde. Prostě s holkama nevycázim, jsem kamarádská, akorát tak moc, že si všichni myslej, že se přetvařuju. Nemůžu vkročit do protější třídy, protože tam proti mě všichni jsou a pak jsem tak ostražitá, chci vědět, co se kolem mě děje, bojím se, že mi někdo zezadu podpaluje vlasy a pak nedávám pozor a o kahan se mi zapalí úkol. Pak už jen sleduju jak dohořívá a učitelka na mě jen nevěřícně kouká.


A už nechci být blondýna, chci se obarvit na hnědo, červeno, nebo na zrzavou, chci mít rovný zuby, chci hladkou pleť, chci být menší a chci aby si nemysleli, že jsem blbá. Zmlátim je, ve spánku je obarvim na blonďato a ať si s tím žijou.

Jo tenhle článek ležel v rozepsanejch hodně dlouho, mezitím, jsem si stihla nalakovat nehty, pomluvit všechny holky nehorázně dlouhým odstavcem do deníčku, a taky jsem stihla otrávit pár lidí a obarvit jim hlavu.
 


Comments

1 L.A.W. L.A.W. | Web | 2. october 2012 at 15:30 | React

Já když koukám na pána prstenů tak jen čekám na svou velkou EX lásku Legolase. Jako malá jsem ho úplně žrala.
Urážky a vtipy o blondýnách mne baví, protože jak se postupně dozvídám, něco na mě i sedí. Ikdyž toužím po krásných, čkoládových vlasech s lokýnkama....ách

2 Autumn. Autumn. | Web | 3. october 2012 at 15:02 | React

Och, neviem prečo, ale nemám rada Pána prsteňov. :D
Poviem ti, chalani sú najlepší spoločníci v mnohých ohľadoch.. :) Ja som napríklad s nimi vždy vychádzala lepšie ako s babami a je to hlavne v tom, že, ako ty vravíš, neohovárajú a podrazia ťa ;) Skús to s nimi, možno nie sú takí neznesiteľní ako na prvý pohľad môžu chalani v tvojom okolí vyzerať. :)
Tá doba, ktorú opisuješ je tiež podľa môjho názoru niečo neskutočné ^^ Horkosladká príchuť mladosti. :3
Hmmmmm.. vieš čo, úprimne ti tvoje blond vlasy závidím.. zhodou okolností som čiernovláska a ver mi, že to žiadna výhra nie je. :D ... ale vyzerá to celkom schopne.. :)

3 Borůvka zvaná Bezcitná Borůvka zvaná Bezcitná | Web | 4. october 2012 at 14:59 | React

Zrzavé, červené, černé. Nejlepší barvy vlasů!

Obarvi je spíš na růžovo. Ať mají radost.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama