Light of a silhouette.

21. september 2012 at 17:35 | Il.
Připadám si jako cvok hypochondr, bezimunitní divná holka. Něco pravdy na tom bude, ale sakra, chybím skoro furt, nakazím všechny se kterými přijdu do styku, ne že by mi to vadilo, někdy zkusím nakazit jednu holku. Problém je ten, že si potom všichni myslí, že chodím za školu, spolužačka je nemocná vždy ve stejnej čas, takže to možná ještě víc potvrzuje, že jsem záškolačka. Mohla bych to někdy zkusit, koneckonců, prošlo by mi to, ne?

Abych pravdu řekla, vůbec se mi nechce do školy. Jako jediná třída máme 3 odpoledky, jo 3 a to jsme teprve v osmičce. Zajímalo by mě kolik hodin budeme mít v devítce... 10? Jen doufám, že už nám začne týct teplá voda, tohle se nedá přežít. Mám na sobě několik triček, tlustej svetr, huňatý ponožky (jo, je mi taková zima, že mám tlustý ponožky) a stejnak mrznu. Sakra udělejte už s tím něco!

Pomalu se začínm ztrácet mezi tím, co je sen a co skutečnost, opravdu. Dnes se mi zdálo, že jsem se v mekáči srazila s jedním klukem, no a pak proběhl ten dlouhej pohled a blabla, sedly jsme si k sobě a povídali si, pak přišla kámoška a já si šla sednout k ní. Mezi hranolkama jsem objevila lístček s telefoním číslem a tak jsem si ho uložila. Jo, byl to sen, je fakt kravina předávání si čísel na lístečku, možná tak ve filmech když se vzbudí po celonoční pařbě a mají v podprsence několik papírků... no a věřte nebo n, i když jsem věděla, že to byl jen sen, koukla jsem se na mobil, jestli tam náhodou není nějaký nový kontakt. Tududů!

Jasně, ale když jsem s Kájou potkala kluka v Restkebabu, tak to sen nebyl... a byl tak úžasnej.Už aby byla zima, chci si vzít ten kabát, boty a nevypadat jak debil mezi lidma co furt chodí v tričku... to jim není zima?
 


Comments

1 Es. Es. | Web | 22. september 2012 at 18:22 | React

To bych někdy chtěla zažít, protože já to mám přesně naopak, moje imunita se asi až moc obrnila vůči všech nákazám, takže i kdyby jsme měli ve třídě choleru, budu jediná sedět v lavici a čumět... za celej rok jsem nechyběla ani jednou. Durhý extrém.

A taky chci zimu, nensáším podzim, je to jedno z nejhorších období v roce, začíná škola a je hnusně. Těším se na sníh jak malá!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama