And screaming

9. september 2012 at 20:24 | Lorraine
"Áre wí wí ááre, are wí wíí áre d wájtyn"

Chybí mi ty starý časy, kdy jsme seděly před barákem a vlejvali si do krku kolu, tu v plechovce, musím to zmínit, je to drsňácký (nebo ne?) Kecaly jsme o všem, o každý kravině, ale prostě jsme se bavily, občas jsme cvakly nějakou fotku a neskutečně se tlemily, pak vznikly ty přezdívky "šiblý řechtající se kůň," nebo "šiblá žába se spermiema" . Někomu to přijde trapné, dětské, ale jsou to vzpomínky, krásný vzpomínky, najednou to jde všechno z kopce, vejdete do vyšší třídy, míň času, míň fotek, míň plechovek, míň otlačené zadky z obrubníku a nakonec to všechno chcípne, jako svíčka ve větru...

Ééé, prostě jen to, proč jsem se tu vynořila. Už jsem blog měla (a né jeden), ale pak to zjistí hodně momc lidí, a půlku z nich bych nejradši zabila, takže je čas přeskočit jinam, někam, kde mě nikdo nezná a nemůže si tudíž číst ty starý články (které si ostatně přesně já čtu furt dokola) o tom, že mobily v kapse způsobují spermiím záchvaty... ježiši, já byla tak pitomoučká! Ale jsem tady a přežila jsem to, věřte nebo ne, prostě je docela těžký odejít z blogu, který máte rok a několik měsíců a zůstává tam po vás jen spousta článků, fotek, zkrátka neskutečnej binec, nechám to tam zkrátka zchátrat.

Ještě moment, nejsem pesimistka, jenom mi to jeden debil furt musí dokazovat, nesnáším kluky, takový hovada, asi budu navždy panna a od kluků se budu držet minimálně třicet cenťáků (ale u monitoru to taky nedodržuju, co já vím, třeba nakonec...) Proč si nezaložit blog s názvem pesimistka, když pomalu začínám věřit, že pesimistka jsem? Prostě nechápu, co s tím všichni mají, a rozhodně nejsem sama, koho to sere.

- Fotka, která dokazuje, že sakra nejsem pesimistka! všemu se tlemím, jak zhulená! Jsem normálistka! :D

Jsem divná osoba poslouchající Green day (jo sakra, Green day!) Nirvanu, Beatles a celkově starý věci, myslím, že Iron Maiden zmiňovat nemusím. Všude chodím se sluchátkama, chci se naučit Are we the Waiting nazpaměť a na klavír, těším se na zimu, ale jen kvůli tomu, že si koupím dlouhý kabát, vezmu si klobouk a budu si hrát na žida. Muché! 


Comments

1 Es. Es. | Web | 10. september 2012 at 22:01 | React

A teď si představ, že takového debila potkáváš den co den ve škole a nemůžeš si ani koupit svačinu, aniž yb ti to někdo neříkal, že prostě jsi pesimistka.

Kola, kecání, zima a zahřívání se zmrzlou čokoládou... chybí mi to.

2 Borůvka zvaná Bezcitná Borůvka zvaná Bezcitná | Web | 10. september 2012 at 22:51 | React

Zníš jako velice sympatická osoba. Tak hodně štěstí v blogování. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama